Haber Bülteni

2001 Yılında perakendecilik ile sektöre giren Eksen Eğitim Araçları, 2004 yılında fason olarak ürettirdiği yap-bozlar ile Türkiye’nin bir çok ilinde tutulan bir marka haline gelmiştir. 2005 yılında Küçük Sanayi Sitesinde açmış olduğu bir atölye ile kendi ürünlerini kendisi üretir hale gelmiş, 2007 yılında 1.000 metrekare kapalı alanda deneyimli uzman kadrosuyla bizzat kendi tasarımlarını üretmeye başlamıştır.

Okul öncesi eğitim sektöründe önemli bir konuma sahip olan Eksen Eğitim Araçları, çocuk kulüpleri, yuvalar, anasınıfları, bağımsız anaokulları ve rehabilitasyon merkezleri ile Etüt Eğitim Merkezlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileyecek konumdadır. Ahşap ürünlerin tasarımından itibaren tüm aşamalarında kendi bilgi ve tecrübesi ile yerli hammadde kullanılarak yapılmış olan ürünlerin yerli malzemelerden yapılmış olmasına tasarım olarak ulusal kültürümüze uygun olmasına özellikle dikkat edilmektedir.

Kurulduğu tarihten itibaren dürüstlüğü, çalışkanlığı, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen şirketimiz bu ilkeleri ile sektördeki tüm firmalar tarafından takdir edilmektedir. Kendi sektöründe güvenilir bir konuma sahip olan Eksen Eğitim Araçları, ticari ilkelerinden taviz vermeyi düşünmemektedir.

Üretmiş olduğu malzemeleri kusursuz hizmet anlayışı ile Tüm ülkeye dağıtan şirketimiz, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerindeki bayileri aracılığı ile yurt çapındaki tüm eğitim kurumlarının hizmetine sunmaktadır. Satış sonrası geri bildirimleri önemseyen firmamız bu anlamda ürünlerle ilgili geri bildirimleri anında değerlendirmekte ve buna göre yatırımlarını planlamaktadır